Приєднатися до нас

Дресирування з "Юнікс" - це легко! Але потребує послідовності у діях власника.

Наша команда - це група однодумців, які обожнюють своїх собак та прагнуть їх виховати, бо вихована собака то є визитівка та обличчя власника. Виховання собаки є нормою у всьому цивілізованому світі. Та, безперечно, предмет гордості і позитивних емоцій у власника. Чим більше позитиву Ви вкладатимете у процесі навчання, тим більше запалу матиме собака до подальшого навчання.

Ми розповімо, яку саме амуніцію краще мати для Вашого улюбленця та на які смаколики безапеляційно реагує собака. Смаколики - це крок до самостійного бажання собаки виконувати команди, а не через пригнічення. Заняття мають асоціюватись лише з позитивом. Це є нашою принциповою позицією. Наші фахівці у процесі заняття слідкують за психологічним та фізичним станом Вашого собаки. Заняття проходять у групах, але з можливістю індивідуального підходу, якщо цього потребує психологічне сприйняття (потреба) Вашого улюбленця.

 Приєднатись до команди "ЮНІКС" Ви зможете, зателефонувавши нашому адміністратівному кінологу: +38 (066) 382-81-20 Олена Гоєнко.