Про нас

Ми раді вітати Вас на сторінці Дресирувального майданчика «ЮНІКС».

Майданчик "ЮНІКС" працює в постійному режимі з 1997 року. 
ЮНІКС - це професійна освітня команда тренерів-кінологів, які прагнуть стати кращими тренерами для собаки будь-якої породи, використовуючи позитивні, доброзичливі до собаки методи навчання, засновані на надійних наукових принципах.
ЮНІКС дав дорогу в кінологію багатьом професійним дресирувальникам, що навчають собак по всій Україні.
ЮНІКС просуває турботливі відносини між собакою та людиною, а також працює над підвищенням обізнаності громадськості щодо методів навчання, сприятливих для собак.

Очільник Козоріз Дмитро - експерт МКФ з екстер'єру і робочих якостей собак, кермастер, фігурант вищої категорії, власник розплідника німецьких вівчарок «Unix». 
1986 рік - розпочав кінологічну діяльність системи ДОСААФ. 1988 рік - присвоєно звання інструктора-дресирувальника ДОСААФ.
1989 рік - суддя з робочих якостей та екстерьеру. З 1991 року активний учасник кінологічних семінарів з провідними фахівцями та суддями FCI і SV.
1996 рік - інструктор 1-ї категорії, фігурант вищої категорії КСУ. 1998 рік - суддя КСУ, кермастер. Регулярно працює в якості фігуранта на спортивних заходах національного та міжнародного рівня. Головний тренер команди "Юнікс".
2009 рік - експерт МКФ за екстер'єром собак, віце-президент Всеукраїнського клубу власників німецької вівчарки (ВКВНО) КСУ. 2011 рік - експерт МКФ за робочими якостями.

Чому ми цим займаємося? Ми дуже любимо собак і намагаємось поліпшити відносини між людьми та собаками. Нам подобається спостерігати, як з нашою допомогою поліпшуються відносини між власником і собакою. Ми насолоджуємося компанією собак і використовуємо будь-яку можливість бути поруч з ними.

Наша філософія дресирування собак заснована на основних принципах: простота, комфорт спілкування, рівновага і усвідомленість.
Девіз нашого майданчику - "Навчи, але не зіпсуй!". На нашу роботу з собаками впливають не тільки ці принципи, а також наш багаторічний досвід роботи, знання порід та поведінки собак, знання і розуміння мови тіла собак, вивчення відносин між людьми і собаками.
Наша мета: Зробити собаку і її власника більш щасливими завдяки розумінню один одного через навчання на нашому майданчику.
Ми не забираємо Ваших собак до пансіонату і не навчаємо їх без Вас, адже дресирувальник то ключ до коректної поведінки собаки і ми прагнемо, щоб цим ключем був тільки власник, а не сторонні люди. Ми обрали цю професію за покликом душі, у неї її і вкладаємо. Ми як скульптори, що будують ваші взаємовідносини із собакою такими, щоб вони були бездоганними, як витвір мистецтва.
Базуючись на багаторічному досвіді,  ми побудували міцну багаторівневу процедуру тренувать, що поділяється на три групи:

Група "ЦУЦЕНЯТА"

Група "ПОЧАТКІВЦІ ТА МОЛОДІ СОБАКИ" 

Група "ПІДГОТОВКА ДЛЯ УЧАСТІ В ІСПИТАХ ТА ЗМАГАННЯХ"


Не існує собаки, якого б ми не змогли навчити. Все залежить від бажання та наполегливості власника. Будьте свідомими - будуйте мости взаєморозуміння!

Всім бажаємо успіхів та чекаємо на вас у команді «Юнікс».